Объявление

Профорієнтація онлайн - Прочее для детей

Код: 214660 Создано: 25-08-2020 11:41
Профорієнтація онлайн
Цена:900 грн.
Владелец: Все объявления этого владельца
u16026
0% положительных отзывов
Общее колличество отзывов пользователя 0, что составляет 0% от максимального количества отзывов полученные самым активным пользователем нашего сайта. Количество положительных отзывов: 0. Количество отрицательных отзывов: 0.
Тип объявления:Частные объявления - продам, предлагаю
Состояние:
Категория:Прочее для детей
Регион:Украина, Днепр и днепропетровская область

Комп’ютерна профорієнтація он-лайн для підлітків 13-18 років. За допомогою тестування та консультації профорієнтолога діти зможуть визначити свої таланти та вибрати майбутню професію.
Етапи комп’ютерної он-лайн профорієнтації:
1. Запис за телефоном на тестування та отримання детальної інструкції щодо її проходження.
2. Отримання дозволу батьків (опікунів )на тестування дитини.
3. Отримання спеціального посилання на он-лайн тестування - 1-1,5 години (тестування можливе української чи російської мовою).
4. Проходження комп’ютерного тестування
Опрацювання результатів тестування дитини профорієнтологом на призначення скайп-консультації (обов’язково в присутності батьків). Відео-консультація проводиться за допомогою програми Скайп, Зумм чи іншої (за попереднім погодженням) – 1,5-2 години.
Зміст комп’ютерного тестування та консультації:
1. Аналіз інтересів, вмінь, інтелекту, креативності, знань, характерних рис особливості, темпераменту тощо.
2. Визначення 10 професій, які підходять конкретній дитині за результатами опрацювання даних комп’ютерного тестування.
3. Із визначених професій в ході консультування профорієнтолога (в режимі відео-зустрічі) ми обґрунтовано обираємо 2-3 спеціальності. Для цього ми застосовуємо весь практичний, науковий, психологічний досвід та обираємо таку спеціальність, з якою дитина буде почувати себе щасливою та забезпеченою. Ми знаємо, що у дітей та їх батьків є протиріччя, - не хвилюйтесь, ми їх з’ясуємо, і в ваших головах настане ясність!
4. Ми дамо відповідь на питання: що краще в вашій ситуації – вищий навчальний заклад чи коледж, які предмети треба здавати у форматі ЗНО та під час вступних іспитів в конкретний навчальний заклад, як і куди можна вступити без ЗНО, за необхідності проконсультуємо щодо вступу у навчальні заклади зарубіжних країн, надамо вам чек-лист «Етапи підготовки до навчання за кордоном». Ми враховуємо при виборі навчального закладу можливості вашої сім’ї, місто і країну проживання. Ми не працюємо на який конкретний навчальний заклад, ми працюємо на щасливе майбутнє дитини!
5. Ми вкажемо на слабкі та сильні сторони дитини, вибудуємо план розвитку та навчання, щоб школяр міг вступити в той навчальний заклад, де навчають обраній спеціальності.
6. Ми розкажемо, як правильно підготуватися до ЗНО та запропонуємо учневі пройти безкоштовне тестування у форматі ЗНО з тих предметів, які йому знадобляться для проходження конкурсу при вступі до обраного навального закладу.
7. Профорієнтаційне тестування та консультація допоможе дитині та її батькам як в якості інформаційної підтримки, так і у визначенні напрямків, розставить орієнтири, які відповідають вмінням та індивідуальним характеристикам дитини. Адже для побудови успішної кар’єри та гідного життя в майбутньому недостатньо визначити нахили до тої чи іншої спеціальності. Профорієнтолог допоможе обрати найбільш перспективну та достойно оплачувано професію.
8. Ми робимо все можливе, що дитини та її батьки розібралися в своїх бажаннях та отримали важливу та потрібну інформацію щодо майбутньої професії підлітка.

Картинки

Контактные данные

Имя: Алла Александровна
Контактные телефоны: 050 362-02-12,067 565-79-20

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактные телефоны:  
Дополнительная информация для Вашего мини-сайта
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *
Введите код показанный на рисунке